Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Головна

Шановні інтернет – користувачі, жителі громади та гості!

      Радий вітати Вас на офіційному веб-сайті Чемеровецької селищної ради.

     Чемеровецька громада взяла старт наприкінці 2016 року. Щодня докладаємо максимум зусиль аби відчутними для наших людей  ставали позитивні зміни у соціальному, економічному та культурному розвитку селища та населених пунктів громади. Разом з тим намагаємось забезпечити, максимальну відкритість у своїй діяльності, абсолютну доступність усіх до інформації про діяльність селищної ради, її депутатського корпусу та виконавчого комітету.

     Саме з метою забезпечення права громадян на одержання достовірної, об’єктивної та повної інформації і створено цей інформаційний портал. Сподіваємось наш сайт стане для Вас інформативним, корисним і цікавим.

     Ми завжди готові вислухати ваші зауваження, пропозиції, побажання, спільно напрацювати вірні рішення.

     Сподіваюсь на плідну співпрацю задля подальшого розвитку нашого краю. Впевнений що ініціативність, відповідальність, взаєморозуміння та взаємопідтримка дадуть нам вагомі результати в майбутньому.

     Бажаю усім енергії, натхнення та успіхів, миру, злагоди та благополуччя.

     Давайте усі разом розбудовувати нашу Чемеровецьку громаду!

 

З повагою,

селищний голова                                                                                                          О.Собань


Останні новини:

Чемеровецький селищний голова провів зустріч з головами постійних комісій

Дата створення: 17:14 22.06.2017

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань в ході підготовки до чергової сесії провів зустріч з головами постійних комісій, що діють при селищній раді. Предметом спілкування стало обговорення ряду питань, які необхідно додатково включити до проекту порядку денного. Голова заслухав пропозиції керівників комісій щодо  переліку проектів, реалізація яких буде проводитись за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Селищний голова отримав від Віталія Пелехацького та Анатолія Степчука підтримку та погодження у визначених напрямах розвитку населених пунктів громади, а висловлені пропозиції, які як запевнив керівник громади  будуть враховані  у роботі селищної ради.

Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Дата створення: 16:57 22.06.2017

В селищі Чемерівці відбулись заходи, приурочені  Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні, який  щорічно в нашій державі відзначається 22 червня. В знак  вшанування пам’яті  українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності рівно о 12.00 Чемеровецька громада долучилась до всенародної хвилини мовчання. Очільники району та громади  поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам в ході Другої світової війни.

Зустріч з представником проектної організації

Дата створення: 16:54 22.06.2017

Сьогодні у Чемеровецького  селищного голови Олександра Собаня відбулася ділова зустріч з керівником проектної організації  Вікторією Греськовою. В ході спілкування було обговорено питання щодо виготовлення проектних документацій для запланованих інвестиційних проектів, зокрема по деяких об’єктах, реалізація яких буде проводитись за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Обмінялись досвідом з колегами Дунаєвецької міської ОТГ

Дата створення: 17:18 21.06.2017

До Чемеровецької селищної ради завітала делегація працівників земельного відділу Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади. Метою візиту представників  з сусідньої громади було ознайомлення з практикою відділу з питань земельних ресурсів селищної ради  щодо організації роботи з питань контролю за станом чинного земельного законодавства та обмін досвідом у вирішенні земельних питань. До обговорення питань земельного характеру також долучились і працівники управління Держгеокадастру у Чемеровецькому районі.


Останні оприлюднені документи:

# Тип Дата Номер Назва
1 Проект рішення сесії 06.06.2017
Восьма сесія VII скликання
- «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території селищної ради»
(файлів: 1)
2 Проект рішення сесії 06.06.2017
Восьма сесія VII скликання
- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гром»
(файлів: 1)
3 Проект рішення сесії 06.06.2017
Восьма сесія VII скликання
- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гром»
(файлів: 1)
4 Проект рішення сесії 06.06.2017
Восьма сесія VII скликання
- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів громадянці України Поляка В.А.»
(файлів: 1)
5 Проект рішення сесії 06.06.2017
Восьма сесія VII скликання
- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянина України Ліпа В.А.»
(файлів: 1)

Переглянути всі документи »