Веселівська об'єднана територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Проекти рішень сесій

пленарного засідання 27 позачергової сесії VІІ скликання.

1. Про розробку містобудівної документації «Генеральні плани сіл Широке, Новоолександрівка, Озерне, Мала Михайлівка Веселівського району, Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населених пунктів та Планів зонування сіл сіл Широке, Новоолександрівка, Озерне, Мала Михайлівка Веселівського району, Запорізької області» (у складі генерального плану)
  2. Про затвердження Протоколу комісії  з розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Веселівської селищної ради
  3. Про затвердження Програми раціонального використання територій та комплексного містобудівного розвитку населених пунктів с. Широке, с.Новоолександрівка, с.Озерне, С.Мала Михайлівка на 2017-2018 роки
  4. Про Програму підтримки книговидання та розповсюдження книжкової продукції на територїї Веселівської селищної територіальної громади  на 2017-2018 роки
  5. Про затвердження Положення про премію селищного голови Веселівської селищної територіальної громади «Диво-дитина»
  6. Про продовження терміну дії контракту з керівником КП «Новоолександровець-2»
  7. Про внесення змін до контракту з керівником КП «Веселівський центральний ринок» Вишневецьким С.П.
  8. Про затвердження розпорядження Веселівського селищного голови від 19.01.2017 № 15а «Про передачу матеріальних цінностей з балансу  КП "Новоолександрівець-2» на баланс ПКЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»»
  9. Про встановлення нормативів відрахувань частини прибутку комунальних підприємств
  10. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води по КП «Омега»
  11. Про створення відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту