Веселівська об'єднана територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Проекти рішень сесій

пленарного засіданн 32 чергової сесії селищної ради 7 скликання

1. Про виключення з плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання порядку денного чергового засідання 32 сесії  7 скликання
  2. Про включення до плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік порядку денного питань до чергового засідання 31 сесії 7 скликання
  3. Про хід виконання програми розвитку охорони здоров`я на території Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки.
  4. Про вдосконалення мережі лікувальних закладів та забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
  5. Про хід виконання Програми забезпечення порядку та громадської безпеки на 2016 – 2017 роки.
  6. Про хід виконання заходів із правової освіти населення селищної територіальної громади на 2016 – 2017 роки.
  7. Здійснення заходів щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності.
  8. Про організацію оздоровчого періоду в освітніх закладах Веселівської селищної територіальної громади.
  9. Про утворення соціально-культурних освітніх округів.
  10. Здійснення заходів щодо ведення Державного реєстру виборців.
  11. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Арус».
  12. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Іріда».
  13. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Башук»
  14. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Новоолександровець 2»
  15. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «ВРВКГ «Райводоканал»»
  16. Про звіт щодо роботи комунальної установи «Культурно-мистецький центр»
  17. Про звіт щодо роботи комунальної установи «Центр соціальних послуг»
  18. Про звіт щодо роботи комунальної установи «Веселівський ЦПМСД»
  19. Про звіт щодо роботи комунальної установи «Центральний ринок»
  20. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Веселівської селищної територіальної громади на 2018 рік.
  21. Заслуховування інформацій депутатів про роботу в раді (Ларченко С.М, депутат виборчого округу №18, Лапицький С.М. депутат виборчого округу №20)
  22. Про врегулювання земельних відносин відповідно до чинного законодавства.

Проекти рішень 32 сесії (завантажити)