Веселівська об'єднана територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Проекти рішень сесій

пленарного засідання 29 чергової сесії VІІ скликання.

1. Про виключення з плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання денного чергового засідання 28 сесії 7 скликання «Про виконання бюджету селищної ради за 2016 рік».

2. Про включення  до плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання денного чергового засідання 28 сесії 7 скликання.

3. Про роботу виконавчого комітету та його структурних підрозділів за звітний період 2016 року.

4. Про роботу із зверненнями громадян в селищній раді за 2016 рік.

5. Про результати ведення погосподарського обліку.

6. Про стан надання допомоги соціально незахищеним верстам населення.

7. Про створення умов для розвитку культури, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел

8. Про організацію харчування в освітніх закладах громади.

9. Про затвердження Положення про навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад» створений  Веселівською селищною радою Запорізької області

10. Про створення соціального освітньо-культурного  округу  Веселівської селищної ради Запорізької області

11. Про хід виконання Програми «Поліпшення питної води»  за 2016 рік.

12. Про хід виконання Програми «Ремонт, будівництво, реконструкція та утримання пішохідних доріжок та автомобільних доріг на 2016-2017 роки» за 2016 рік.

13. Про звіт голови комісії з питань здійснення селищною радою, її виконавчими органами та селищним головою державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

14. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Веселівської селищної ради на 2017 рік.

15. Про внесення змін до діючого договору оренди земельної ділянки в межах смт Веселе.

16. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

17. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність.

18. Про умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету Веселівської селищної ради

19. Про Програму підтримки функціонування управління соціального захисту   населення   Веселівської районної державної адміністрації на 2017 рік

20. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Веселівської селищної територіальної громади.

21. Про  внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 1   «Про бюджет Веселівської селищної територіальної громади на 2017 рік»

22. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 10.11.16 № 4  «Про Програму проведення урочистих та заходів на 2017 рік»

23. Про внесення змін та  доповнень до рішення 2 сесії 7 скликання селищної ради від 23.12.2015 №11 «Про програму розвитку охорони здоров’я на території Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки»

24. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 20.01.2016 № 5 «Про визначення розміру батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закла­дах  селищної ради»