Gromada.org.ua
веб-сайти об'єднаних громад України

Список посадових осіб, до яких можна звернутись

Корольчук Ірина Олександрівна
ЦКерівник центру надання адміністративних послуг

Зимнівська сільська об’єднана територіальна громада, Володимир-Волинський район, Волинська область

+ Написати звернення

Кучеріненко Володимир Миколайович
Голова сільської ради

Шахівська громада, Добропільський район, Донецька область

+ Написати звернення

Яцина Андрій Михайлович
Спеціаліст зі зв\'язків з громадськістю

Микулинецька громада, Теребовлянський район, Тернопільська область

+ Написати звернення

Костюк Володимир Олександрович
інспектор з обліку та бронування військовозобов\'язаних

Городницька громада, Новоград-Волинський район, Житомирська область

+ Написати звернення

Масюженко Василь Анатолійович
Сіверський міський голова

Сіверська міська громада, Бахмутський район, Донецька область

+ Написати звернення

Ковальчук Тетяна Леонідівна
Секретар сільської Ради

Райгородська громада, Немирівський район, Вінницька область

+ Написати звернення

Карбовська Юлія Броніславівна
Заступник селищного голови

Меджибізька громада, Летичівський район, Хмельницька область

+ Написати звернення

Янишин Степан Васильович
перший заступник сільського голови

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Остапова Ніна Петрівна
Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради

Меджибізька громада, Летичівський район, Хмельницька область

+ Написати звернення

Бондарчук Оксана Олександрівна
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ АПАРАТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Старосинявська громада, Старосинявський район, Хмельницька область

+ Написати звернення

Максимишин Уляна Василівна
заступник сільського голови

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Твардовська Жанна Валеріївна
керуюча справами виконавчого комітету

Сатанівська об’єднана територіальна громада, Городоцький район, Хмельницька область

+ Написати звернення

Поліщук Вадим Миколайович
Заступник селищного голови з виконавчої роботи

Чаплинська громада, Чаплинський район, Херсонська область

+ Написати звернення

Синельник Ірина Анатоліївна
начальник відділу економічного розвитку та інвестиції

Білозірська громада, Черкаський район, Черкаська область

+ Написати звернення

Тимків Ганна Ярославівна
Начальник відділу - центру надання адміністративних послуг

Старобогородчанська громада, Богородчанський район, Івано-Франківська область

+ Написати звернення

Шапко Юлія Олександрівна
Завідувач сектору соціального захисту населення

Шахівська громада, Добропільський район, Донецька область

+ Написати звернення

Яшний Олег Миколайович
Заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики

Чаплинська громада, Чаплинський район, Херсонська область

+ Написати звернення

Димар Марія Романівня
керуюча справами виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Кокшаров Анатолій Анатолійович
начальник відділу архітектурно-будівельного контролю

Білозірська громада, Черкаський район, Черкаська область

+ Написати звернення

Сидоркіна Світлана Валентинівна
Головний бухгалтер - начальник відділу фінансового обліку, звітності та господарської діяльності

Старобогородчанська громада, Богородчанський район, Івано-Франківська область

+ Написати звернення

Нігрей Тетяна Іванівна
Керуюча справами, начальник загального відділу

Меджибізька громада, Летичівський район, Хмельницька область

+ Написати звернення

Токар Петро Васильович
Начальник фінансового управління

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Штагер Наталія Юріївна
Завідувач Юридичним сектором

Шахівська громада, Добропільський район, Донецька область

+ Написати звернення

Олійник Оксана Ярославівна
Начальник відділу кадрового та правового забезпечення

Старобогородчанська громада, Богородчанський район, Івано-Франківська область

+ Написати звернення

Шостак Надія Степанівна
Завідувач сектору культури, молоді та спорту

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Пишний Микола Павлович
перший заступник сільського голови

Білозірська громада, Черкаський район, Черкаська область

+ Написати звернення

Різник Олена Ярославівна
Начальник відділу освти, культури, молоді та спорту

Старобогородчанська громада, Богородчанський район, Івано-Франківська область

+ Написати звернення

Харачко Андрій Миколайович
начальник відділу землевпорядкування та архітектури

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Ткачишин Христина Романівна
начальник відділу організаційно-правового забезпечення

Жовтанецька громада, Кам’янка-Бузький район, Львівська область

+ Написати звернення

Грищенко Ірина Анатоліївна
заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров\'я

Білозірська громада, Черкаський район, Черкаська область

+ Написати звернення