Gromada.org.ua
веб-сайти об'єднаних громад України

Звернення до посадової особи: Зачепило Світлана Іванівна

Дата звернення: 12.03.2018

Уважаемая, Светлана Ивановна. 2 марта, я обратилась к Вам с обращением по поводу отсутствия освещения по улице Партизанская, а так же огромной яме на дороге возле дома 82, по этой же улице. В порядке установленном законом об электронном обращении граждан, я заполнила все поля обращения и рассчитываю получить официальный ответ от руководителя громады с четкими разъяснениями и сроками по поставленным вопросам.
Прошло 10 дней, до сих пор нет ответа, ВОПРОС - Вам необходимо новое обращение что бы узнать сроки ответа на первое? 
Почему обращения не отражаются на сайте, в разделе \"Звернення громадян\", а також \"Звіти по роботі зі зверненнями громадян\"?

Переглянути офіційний коментар »

Дата звернення: 07.03.2018

02.03.2017 року мною було направлене звернення вх.№0/39/09-39, де п.6 було викладено: Звернутися до дорожно-ремонтних організацій з питання покраски бар*єрів біля дитячого садка *ВЕСЕЛКА* та установки нових дорожніх знаків.Офіційної або будь якої другої відповіді мною не було одержано ні на це питання ,ні на всі інші , які були в цьому зверненні.Маю надію ,що за рік ,який минув після направлення звенення ,Ви зможете надати змістовні відповіді на всі питання.

Переглянути офіційний коментар »

Дата звернення: 03.03.2018

Шановна Світлана Іванівна звертаюсь публічно до Вас з пропозицією зустрічі громадкості з розробниками проекту статуту для обговорення пропозицій, так як більшість активістів навіть не знали про активну фазу в розробці проекту статуту. Оскільки це питання надважливе для всієї громади, вважаю за доцільне запропонувати відкриту зустріч по обговоренню проекту. Бо варіант внесення пропозицій для подальшого розгляду не буде продуктивним. Краще, на мою думку, це вирішеться в дебатах, з внесенням змін по ходу зустрічі. 
    3.03.2018р       Гелейша Артур    Володимирович

Переглянути офіційний коментар »

Дата звернення: 02.03.2018

Уважаемая Светлана Ивановна, поскольку на сайте Беленьковской громады лишь Вам можно написать обращение, пожалуйста, дайте ответ
 - По каким причинам по улице Партизанская так и не подключено освещение 
- В какие сроки освещение будет подключено по всей улице от начала до конца
- Какие сроки запланированы для ремонта участка дороги по ул.Партизанская 82 и до конца улицы.
- Если эти вопросы адресовать не Вам, то сообщите, пожалуйста, кто является ответственным лицом в КП Беленькое и его контакты.
Благодарю за ответ.

Переглянути офіційний коментар »