Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Різдвяна коляда у міській ветеранські організації

В міській ветеранській організації пройшла новорічно-різдвяна зустріч. Ветеранів привітали міський голова  В. Сніжко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Л.Кривошея і пригостили великим святковим пирогом та вручили новорічні подарунки .    Аматори міського будинку культури під керівництвом А. Слободяник подарували яскраву святкову програму.    Для  членів ветеранської організації лунали  новорічні та різдвяні слова привітання та   пісні  у виконанні  О. Іванова та М.Гордус , які подарували чудовий настрій  всім присутнім. Також пролунали пісні у виконанні активних учасників міської ветеранської організації , волонтерів  В.Питової та В.Ященко. Діти  привітали  людей поважного віку щедрівками та цікавою різдвяною виставою із казкою. Свято створило чудову атмосферу та подарувало радість та  кожному з присутніх.

Голова М.В.О                   Л. Беліченко