Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Головна

Шановні інтернет – користувачі, жителі громади та гості!

      Радий вітати Вас на офіційному веб-сайті Чемеровецької селищної ради.

     Чемеровецька громада взяла старт наприкінці 2016 року. Щодня докладаємо максимум зусиль аби відчутними для наших людей  ставали позитивні зміни у соціальному, економічному та культурному розвитку селища та населених пунктів громади. Разом з тим намагаємось забезпечити, максимальну відкритість у своїй діяльності, абсолютну доступність усіх до інформації про діяльність селищної ради, її депутатського корпусу та виконавчого комітету.

     Саме з метою забезпечення права громадян на одержання достовірної, об’єктивної та повної інформації і створено цей інформаційний портал. Сподіваємось наш сайт стане для Вас інформативним, корисним і цікавим.

     Ми завжди готові вислухати ваші зауваження, пропозиції, побажання, спільно напрацювати вірні рішення.

     Сподіваюсь на плідну співпрацю задля подальшого розвитку нашого краю. Впевнений що ініціативність, відповідальність, взаєморозуміння та взаємопідтримка дадуть нам вагомі результати в майбутньому.

     Бажаю усім енергії, натхнення та успіхів, миру, злагоди та благополуччя.

     Давайте усі разом розбудовувати нашу Чемеровецьку громаду!

 

З повагою,

селищний голова                                                                                                          О.Собань


Останні новини:

Допоможемо разом!

Дата створення: 14:30 01.11.2017

Наша колега гарна людина, мама Сікора Тетяна Олександрівна потребує допомоги на термінову операцію по трансплантації кістковою мозку (Діагноз гострий лейкоз). Орієнтовна вартість операції - 150 ТИСЯЧ ЄВРО.

ОГОЛОШЕННЯ: Чемеровецька селищна рада проводить оновлення бази погосподарського обліку

Дата створення: 16:56 01.10.2017

Просимо жителів смт Чемерівці долучитись до оновлення наявної інформації про домогосподарства селища та уточнити інформацію про себе та членів родини.  Необхідні документи для пред’явлення: копії паспортів ( сторінки 1,2,11) та довідок про присвоєння ідентифікаційного номера усіх членів домогосподарства; копії свідоцтв про народження дітей; копія технічного паспорта на житловий будинок; домова книга (за наявності).

Пом'янули партизанів другої світової війни

Дата створення: 15:27 22.09.2017

22 вересня ми щорічно відзначаємо День партизанської слави. Це свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху. Згадуючи таких людей і доблесні їхні справи, маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму не гучними гаслами, а ділом.  

«За український рідний край боєць боровся кожний»

Дата створення: 15:07 22.09.2017

22 вересня  в Чемеровецькій центральній бібліотеці для дітей з нагоди відзначення Дня партизанської слави   було проведено медіа-годину спомин: « За український рідний край боєць боровся кожний».  Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.

Відбулася нарада завідуючих дитячих навчальних закладів

Дата створення: 15:03 22.09.2017

   22 вересня 2017 року в актовій залі Будинку школяра відбулася святкова нарада  завідуючих дитячих навчальних закладів до Всеукраїнського дня дошкілля. З привітальним словом до завідуючих ДНЗ звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Володимирівна Качуріна, провідний спеціаліст Майя Сергіївна Ковальчук, голова профспілки освітян Василь Миколайович  Мельничук та методист дошкільної освіти  Світлана Миколаївна Приймак. Кращих працівників ДНЗ Чемеровецької селищної ради нагороджено подяками.

Радилися освітяни громади

Дата створення: 17:55 21.09.2017

Сьогодні у залі засідань Чемеровецької селищної ради відбулася   нарада  керівників  загальноосвітніх навчальнихзакладів. Під час зустрічі обговорили ряд нагальних питань.  Про організацію індивідуального  навчання, ведення шкільної документації інформувала присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна; питання проведення атестації педагогічних кадрів, вимог до проведення атестації загальноосвітніх навчальних закладів висвітлила провідний спеціаліст відділу Майя Ковальчук; про пріоритетність організації якісного харчування учасників навчально-виховного процесу в ЗОНЗ та підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до осінньо-зимового періоду доповідав провідний спеціаліст Володимир Пазинюк.

Перевірка цільового використання коштів при народженні дітей

Дата створення: 16:55 21.09.2017

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623   відділом з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради розпочато  перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

Привітали з ювілеєм місцеву довгожительку

Дата створення: 16:53 21.09.2017

 Гарна подія  – 95-літній ювілей – зібрав сьогодні  чимало гостей в оселі жительки села Шидлівці  Романової Станіслави Григорівни . До цієї шанованої у селі людини, котра пережила важкі лихоліття війни та голодоморів,  та захоплююче розповідає у своїх спогадах про різні віхи історії нашої держави,  прийшли привітати з ювілеєм начальник відділу з питань соціальної політики селищної ради Віталій Приймак, провідні спеціалісти відділу з питань соціальної політики Валентина Семенишена та Людмила Кузнєцова, голова районної ради ветеранів Валентина Курохтіна, в.о старости в селах Шидлівці, Криків, Мала та Велика Зелена  Петро Семенишен, вручили іменинниці  квіти та цінні подарунки. 


Останні оприлюднені документи:

# Тип Дата Номер Назва
1 Проект рішення сесії 15.09.2017
Одинадцята сесія VII скликання
- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. України Гринишиної О.Ф.»
(файлів: 1)
2 Проект рішення сесії 15.09.2017
Одинадцята сесія VII скликання
- «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. України Брошко Х.М.»
(файлів: 1)
3 Проект рішення сесії 15.09.2017
Одинадцята сесія VII скликання
- «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. України Малої В.В.»
(файлів: 1)
4 Проект рішення сесії 15.09.2017
Одинадцята сесія VII скликання
- «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. України Мукосій Л.В.»
(файлів: 1)
5 Проект рішення сесії 15.09.2017
Одинадцята сесія VII скликання
- «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. України Павлишиній М.П.»
(файлів: 1)

Переглянути всі документи »