Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Проведено заміну системи опалення Більського ДНЗ

З початком нового року Чемеровецька селищна рада активізувала зусилля на проведення заміни системи опалення в закладах освіти з газової на твердопаливну. Цими днями слюсарі комунального підприємства «Комунсервіс» проводять модернізацію системи опалення Більського дитячого садочка «Берізка» з встановленням котла, що може працювати як на дровах, так і на торфобрикетах.

За два місяці 2018 року твердопаливні котли встановлено у семи  дошкільних навчальних закладах, а економія бюджетних коштів відчутна уже. За підрахунками відділу освіти, молоді та спорту селищної ради у лютомупридбання паливних дров обходиться на  40%  дешевше від природного газу. Крім того, завдяки реконструкції системи опалення вдалось покращити температурний режим в дитячих садочках.