Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Правова година для безпечного життя

В рамках обласного огляду-конкурсу  на кращий інтерактивний правоосвітній захід  у приміщенні Чемеровецької центральної бібліотеки відбувся проект у форматі правової години з елементами правової гри та правовими  вікторинами  «Закон і право в нашому житті». Захід відбувся за участі головного державного виконавця Чемеровецького відділу державної виконавчої служби Дмитра Сандецького.

Поруч з теоретичними знаннями велику увагу  було приділено темі профілактики правопорушень серед молоді,  роз’ясненню  розкриття процесу правопорушень та притягнення винних до відповідальності, ознайомлено з процесами реформування системи виконання судових рішень в Україні. Присутні прийняли  участь у діловій грі «Знайди вихід із ситуації», де учасники у формі діалогу шукали вихід з правових ситуацій та переглянули документальний відеофільм «Права людини».