Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Виконавчому комітеті Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області та його структурних підрозділах

Рішення

ЧКАЛОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІV сесія VІІІ скликання

від 28 грудня 2017 року

смт Чкаловське

Відповідно до розділу 5 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Виконавчому комітеті Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області та його структурних підрозділах (додається).

2. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств, установ, організацій, які здійснюють свою діяльність на території Чкаловської селищної ради розробити та затвердити власні нормативні акти з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

3. Організаційне забезпечення виконання рішення покласти на секретаря селищної ради ПЄНКОВА В.О. та начальника загального відділу Виконавчого комітету Чкаловської селищної ради ТОЛСТУЮ О.О.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови ЧЕРВСЬКОГО К.О. та постійну комісію селищної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування (СПЕСИВЦЕВ Ю.І.).

Селищний голова                                                                     В.Д. СОЛОВЙОВ