Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Добрі лідери для успішних громад. Навчальна поїздка до Польщі в рамках програми DOBRE.

 

В рамках програми DOBRE відбувся черговий етап Академії лідерства для представників місцевого самоврядування. З 19 по 23 березня представники ОТГ із семи регіонів України провели вишкіл з особисністої та інституційної спроможності громад  в місті Щецин .  Голова Присиваської ОТГ Кліщевський Сергій Олександрович також вчився на європейському досвіді та практиках самоврядування в Польщі.

Вивчали найдієвіші практики ефективного управління, покращення муніципальної культури та налагодження оптимального робочого клімату для успішного розвитку громади. 

Представники ОТГ також відвідали інфраструктурні об'єкти та ознайомились з економічними моделями польських ґмін Західнопоморського воєводства. 

Учасники зустрілися із бургомістрами Ґоленюва, Степніци та Злоченця, обмінялися досвідом стратегій розвитку. В рамках візиту оглянули об'єкти, які стали локальними економічними центрами. Ознайомилися із тамтешніми прикладами співпраці держави та бізнесу, особливостями запуску індустріальних парків, управління проектами економічного, туристичного та культурного зростання. 

В навчальній поїздці взяли участь 17 представників об'єднаних громад із другої когорти відбору програми DOBRE. 

Перейняті акценти демократизації, економіки, успішного управління та інноваційності зможуть послужити в розвитку Присиваської об'єднаної територіальної громади. « повернутися до списку новин