Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Новорічне свято у бібліотеці селища Клесів

На дворі зима! Хоча снігу і нема! Майже цілий рік усі ми: і дорослі ,й малята з нетерпінням чекаємо зимових свят. Адже це, мабуть найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку.

Напередодні Новорічних свят  працівники бібліотеки селища Клесів разом з юними користувачами створили композицію: «Зима. Мороз. Різдвяний час іде у гостоньки до нас»,щоб протягом зими користувачі в бібліотеці отримували гарний, святковий настрій та їм було приємно та затишно.

29 грудня в приміщенні бібліотеки для дітей відбулося новорічне свято, на яке завітали діти селища. Дітвору прийшли привітати дід Мороз та Снігуронька. Вони розповіли присутнім про святкування Нового року у різних країнах світу. Запросили здійснити цікаву мандрівку,сповнену чудес, загадок, пісень, танців. Малеча мала можливість переглянути лялькову виставу «Новорічні пригоди діда Мороза». На кінець свята кожен отримав солодкий  подарунок.