Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Лісовогринівецькі рятувальники отримали сучасне аварійно-рятувальне обладнання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», Лісовогринівецькій місцевій поженій охороні - аварійно-рятувальній службі було передано нове аварійно-рятувальне обладнання придбане за кошти державного бюджету.

Комунальні вогнеборці  отримали новий рятувальний човен з двигуном для рятування потерпілих на водних об"єктах, апарати захисту органів дихання та зору на стисненому повітрі для рятування людей та майна  громади в умовах небезбечного для життя середовища.

Отримавши нове сучасне обладнанна рятувальники зможуть швидше виконувати завдання за призначенням та приходити на допомогу рятуючи життя жителів нашої громади!