Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

У Меджибожі є можливість створення мережі зелених садиб для туристів

11 травня 2018 р. у Хмельницькому відбувся круглий стіл "Створення Зелених Шляхів на Хмельниччині для розвитку громад, бізнесу та територій природно-заповідного фонду". Організатором заходу виступила ГО "Агенція сталого розвитку "АСТАР".

На ньому участь взяли практики екологічного і зеленого туризму, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Меджибізьку селищну раду на круглому столі представляв Сергій Щур - спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму.

Зокрема на круглому столі виступив Сергій Підмогильний - координатор напрямку “GreenWays” Української асоціації активного і екологічного туризму. Він розповів про методологію розробки зелених шляхів, навів приклади з Європи і України. Також розповів як зробити туристичний продукт магнітом для туристів. 

Результатом зустрічі для Меджибізької ОТГ стала домовленість із "Туристичним консалтинговим бюро" про організацію навчання місцевого населення на базі Школи зеленого туризму.

Отже, бажаючі спробувати себе у туристичному бізнесі можуть наприкінці травня (дата ще уточнюється) прийти та прослухати базову інформацію про створення зеленої садиби. Для цього можна зареєструватися:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfe8H6OQqMWNngRA2q6uP_f1aX3nmRjQTpBuTtJk_1leIFIyQ/viewform.

 

Тому, що, як сказав Сергій Підмогильний: "...туризм має розвиватися не з ініціативи місцевої влади, а з ініціативи підприємливих людей".

Також, нагадуємо про проведення фотоконкурсу "Меджибіж - містечко біля Бога".

 « повернутися до списку новин