Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Вітання міського голови

Шановна радивилівська громадо та гості нашого краю!

Від імені Радивилівської міської ради, та від мене особисто прийміть найсердечніші вітання з нагоди Христового Воскресіння – найвеличнішого свята християнського світу!

Понад два тисячоліття Великдень є найбільшим святом вселенської християнської родини. Він несе людству надію, віру і любов, дає надзвичайне натхнення до життя у мирі і злагоді, єднає людські серця. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам.

У ці радісні квітневі дні відродження усього живого бажаю вам міцного здоров’я, людського щастя, взаєморозуміння та поваги, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях, непохитної віри у Воскреслого Христа.

Нехай зі світлою Пасхою Господньою здійсняться усі ваші прагнення та сподівання, а оселі наповняться святковим настроєм, добробутом, родинним затишком, теплом спілкування.  Нехай святкові дні осяють вас теплом і радістю, покладуть початок вашим майбутнім звершенням та успіхам, а Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Зі щирою повагою і шаною,

міський голова  Микола Карапетян