Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

07 вересня 2017 року відбулось засідання комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

За участю представників громадської організації «Джерело села Бірки»  розглядалось питання стосовно передачі в безоплатне  користування  терміном на п’ять років водного об’єкту громадській організації «Джерело села Бірки» та внесення змін до Методики розрахунку і поряду використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Шумської міської ради.

Також розглянуто ряд інших питань з врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.