Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Новорічне свято несе чудес багато!

Саме так! Новорічне свято зіткане із різних казок, неймовірних історій та чарівних перевтілень.  Вихованці закладу дошкільної освіти «Веселка» з нетерпінням готувалися до зустрічі з Дідусем Морозом та Снігуронькою: старанно вивчали пісні, таночки, вірші, адже кожна вікова група мала створити свою новорічну казку.  Кожна казка була неповторною, зі своїм розвитком подій та персонажами, але  головне те, що всі вони несли в собі море позитивних емоцій, радості  і  звичайно – подарунки.

Малюки раннього віку потрапили до чарівного лісу  і разом з Дідусем Морозом та Снігуронькою (ролі яких виконали батьки цієї ж групи) досліджували , хто у лісі живе і ялинку стереже . Зайченята, білченята та ведмежатко радо вітали діток і розважались разом з ними.

Діти І молодшої групи  змагалися між собою, хто краще підготувався до новорічного свята -  хлопчики чи дівчатка, адже Снігуронька попередила про те, що подарунки отримають  лише найкращі. Старалися  неймовірно завзято, отож подарунок від Діда Мороза отримав кожний малюк.

Вихованці ІІ молодшої групи навпаки  вирішили  самі пригостити Діда Мороза солодощами . Допомогла їм в цьому Снігуронька, яка перетворила всіх хлопчиків і дівчат на цукерки та шоколад.  Коли всі  «смаколики» завітали до торбини – чари з дітей були зняті  і всі стали чекати на прихід Дідуся Мороза.   Дід Мороз був  у захопленні від  такого сюрпризу і , звичайно  ж , поділився солодощами із  дітками.

А на святі у дітей середніх груп  бешкетувала Ялинка , яка хотіла бути  нарядною,  і тому всіх стала перетворювати на ялинкові прикраси.  Та , на щастя , вчасно надійшов  Дід Мороз ,  зняв усі  ялинкові чари  і  тому казкова  історія мала  щасливий кінець, який довершився ще й солодкими подарунками.

Діти старшої групи  поринули у новорічно-різдвяну  пригоду за мотивами повісті  Гоголя  «Вечори на хуторі біля Диканьки».  Були тут  веселі танці,  ігри, звучали віншування  , колядки і новорічні пісні, і все було б за класиком, якби в кінці історії не втрутилась Відьмочка, яка здійняла завірюху і всіх  «заморозила». Доброта  Діда Мороза, який саме в цей час прийшов вітати дітей, розтопила злі чари . Свято продовжилось веселими іграми, в яких з радістю приймали участь  не лише  діти, а й їхні батьки.

Цілий тиждень в садочку панувала атмосфера радості від очікування казкового  дива.  Діти тішилися новорічними  костюмами, а батьки, в свою чергу, насолоджувалися виступами  дітей.

Малюки радіють, а дорослі   щиро вдячні  працівникам  ЗДО №1 «Веселка»  за проведені свята ,  голові ОТГ  Равлику В.С. за ті хвилини щастя, які пережили діти, отримавши улюблені солодощі.

Музичний керівник Маковійчук С.Л.