Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянського міського голову Василя Равлика обрано членом Правління Асоціації міст України від Чернівецької області.

Сьогодні, 14 листопада, відбулися Загальні Збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації міст України.

У Зборах взяли участь близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів АМУ.

На порядок денний Загальних зборів винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації. Зокрема, міські голови заслухали Звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України за 2017 рік.

Також учасники зборів ухвалити Фінансово-господарський звіт Правління Асоціації міст України за 2017 рік та бюджет АМУ на 2018 рік.

Далі Збори перейшли до розгляду питання обрання Голови Асоціації. Правління АМУ рекомендувало на цю посаду вдруге обрати Київського міського голову Віталія Кличка.  За підсумками голосування його кандидатуру учасники Зборів підтримали одноголосно.

Звертаючись до  учасників Зборів, Віталій Кличко сказав: «Ви можете на мене особисто покладатися. Наше спільне завдання – зробити все, що від нас очікуюсь люди». Звертаючись до мерів міст, він зазначив: «У нас є місія – робити те, що ми кажемо, бо люди можуть побачити все, що ми дійсно втілюємо».

Загальні Збори схвалили оновлений склад Правління АМУ. Зальними зборами (конференцією) уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації міст України одноголосно обрано головою Асоціації - Віталія Кличка, Київського міського голову. Членами Правління Асоціації від Чернівецької області обрано Чернівецького міського голову - Олексія Каспрука та Сокирянського міського голову - Василя Равлика.

Фото Василя Равлика.Делегація Чернівецької області в очікуванні початку заходу.

Фото Василя Равлика.Віце-Прем'єр-міністр України Геннадій Зубко завжди готовий дати відповідь на будь яке запитання міських голів.

Фото Василя Равлика.В приміщенні Київської міської ради відбувається засідання Правління Асоціації міст України під головуванням Київського міського голови Віталія Кличка. Триває розгляд і обговорення питань порядку денного.  На порядку денному загальних зборів (конференції) Асоціації міст України: Інформаційний ярмарок " Ресурси для громад", День діалогу з Парламентом, організаційні питання Асоціації міст України.В Загальних зборах Асоціації міст України бере участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Фото Василя Равлика.