Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Змагання юних лісівників

3 травня 2018 року відбувся обласний збір учнівських лісництв „Майбутнє лісу в твоїх руках”. У якому взяли участь  14 команд учнівських лісництв.
   Захід є щорічним, цьогоріч проходив на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів”.
    Учасників збору привітали:
Сухович Віталій Миколайович, начальник Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства;
Прокопчук Михайло Васильович, голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України;
Воробей Володимир Федорович, директор комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.
    У рамках заходу відбулася виставка досягнень учнівських лісництв, на якій було представлено творчі звіти, фоторепортажі про проведену природоохоронну роботу, щоденники дослідницької роботи з лісового господарства, власноруч виготовлені наочні посібники (колекції, гербарії, муляжі), вироби з природного матеріалу.
   Юні лісівники, використовуючи мультимедійні презентації, доповіли про науково-дослідницьку та агітаційно-просвітницьку природоохоронну діяльність, впровадження інноваційних технологій вирощування лісових культур, зв’язки з місцевими держлісгоспами та науково-дослідними установами.
    Переможцями обласного збору учнівських лісництв „Майбутнє лісу в твоїх руках” визнано:
  -  учнівське лісництво «Вікова діброва” Оженинська ЗОШ Острозького району;
  - ІІІ місце учнівське лісництво Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Висоцької ОТГ – (Костючек О. – учениця 9 класу, Берестень Б. – учениця 8 класу, Бруцька М. – учениця 9 класу).
   Програмою заходу було передбачено захист робіт з наукового дослідництва. І серед переможців визнано нашу ученицю - Бруцьку М., члена Висоцького учнівського лісництва, яка виборола ІІІ місце з роботою „Стовбурові шкідники лісових біоценозів в умовах Висоцького лісгоспу”.
    Від імені членів шкільного лісництва висловлюємо щиру вдячність дирекції ДП «Висоцьке лісове господарство» за розуміння, допомогу, підтримку у проведенні усіх заходів.

Наталія Ганько,
керівник Висоцького шкільного лісництва