Комплексне очищення Гущанського озера
Створено для: Рівненська громада, Волинська область, Ковельський район
Час збору підписів закінчився
3/100
Гущанське озеро є місцем для проведення різних водних святкувань, як Івана-Купала, та розваг на воді. При цьому стан води та дна водойми далекий від хорошого. Прошу провести комплексне очищення Гущанського озера – видалення сміття та намулу з дна, належне облаштування берега та рельєфу дна у пляжній зоні тощо. Таким чином, озеро буде не тільки чистим, але й красивим на вигляд, і безпечним для відпочинку.
Підписали петицію:
# | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата |
---|---|---|
1 | ******* Анна Анатоліївна | 13.07.2018 |
2 | ********* Сергій Володимирович | 17.07.2018 |
3 | ******* Вячеслав Леонідович | 19.07.2018 |