Куди поскаржитися на директора-тирана?
Час збору підписів закінчився
2/200
Голові Мирогощанської
територіальної громади
Соборук С. А.
жителів с. Листвин
батьків, діти, які ходять
у Листвинську ЗОШ І-ІІ ст.
Куди поскаржитися на директора-тирана?
Шановна, Світлана Аврамівна Соборук, наполегливо просимо розібратися з ситуацією, яка складається у вас на очах, в вашої підлеглої. Не закривайте очі. Громада села вважає, що це питання належить до компетенції місцевого органу управління освітою, тому, ми звертаємося в першу чергу до вас, щоб ви рекомендували посилити контроль за діяльністю директора школи Валентини Олександрівни Левченко.
Директор школи Левченко Валентина Олександрівна систематично не з’являється на уроках і лає дітей за погану підготовку. Про це говорять всі обурені батьки учнів середньої школи Листвинської ЗОШ І-ІІ ступенів, що на Дубенщині. Під час уроків вона разом зі своєю колегою друкують документи (педагогом-організатором), а діти в цей час самі (без ніякої освіти), хоча ЗП уроки не забувають забирати. Шановна освіто, що за навчально-виховний процес??? Можливо і за нього така ж оплата потрібна, або можливо нам потрібні компетентні працівники, педагоги? Іншої думки про ситуацію освітяни (вчителі самої ж школи – оскільки директор прилякала позбавити роботи), та й сам директор називає все наклепом.
Для декого з учнів Листвинської ЗОШ І-ІІ ст. і Перше вересня – не свято, а очікування чергового семестру докорів від директора навчального закладу, по сумісництву і директора сільського магазину «У Тараса». Так і на початку цього 2017-2018 навчального року педагог лає за те, що вихованці та педагоги не ходять до неї в магазин, не дають їй виручки, а ходять до Дьоми (сусідній магазин – магазин-конкурент), а не до її «кошари».
Користуючись своїм статусом, директор школи два або й три дні на тиждень відсутній на уроках, стверджують батьки. І так – уже декілька років поспіль. Із кожним роком Валентина Олександрівна все і більше і більше набирає собі годин, щоб більше грошей отримувати. Забирає години у молодих та перспективних вчителів, які на совість працюють… Левченко В.О. Викладає у школі образотворче мистецтво та природознавство. Школярі дуже люблять ці предмети, адже кожний любить малювати, але ці належним чином так і не проводяться…
Працівники, які працюють прибиральницями школи, все господарство ведуть не лише у школі, а й встигають працювати на городах та паях у Валентини Олександрівни. Влада ж оплачує ці роботи, оскільки ж в табелі обліку робочого часу проставляються 100% явка на роботу. Владо, але ж чому так? Ви ж маєте економити???
Коли діти стали до нового 2017-2018 н.р., батьки, стверджують, повністю довірили їх директорові. Але пройшов семестр, а більша частина уроків так і не була проведена через відсутність педагога. «Можна було б пояснити це якимись поважними причинами, якби у ІІ семестрі ця ж ситуація не повторилася», – пишуть батьки. Але поважна причина у директора школи є: «Треба завести продукти у магазин, затоваритись, синочків-алкоголіків – з барів забрати, городи обсіяти… і т.д.» .
Та батькам уже урвався терпець. До того ж, окрім систематичного не проведення уроків керівником закладу, тут ще й вимагають здавати кошти в шкільний фонд (які розкрадаються у кармани директора), стверджують батьки учнів, а тих, хто не сплатив внесок, директор «вичитує» на лінійці перед усіма учнями й педколективом. Дітям також погрожують поганими оцінками в разі, якщо не принесуть грошей. І в тому випадку, коли не ходити у магазин до директорки…
Батьки говорять: неодноразово зверталися до директора з проханням змінити своє ставлення до посадових обов’язків, але безрезультатно. Тож стурбовані мами й тата хочуть звернутися до Департаменту освіти й науки Рівненської облдержадміністрації з претензіями щодо невідповідності керівника закладу своїй посаді. «Ця людина випадкова в освіті, хоч і має достатній стаж».
Підписали петицію:
# | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата |
---|---|---|
1 | Ковальчук Наталія Миколаївна | 21.05.2018 |
2 | Федорчук Василь Анатолійович | 21.05.2018 |