Герасимчук Інна Станіславівна: звернення #248

секретар міської ради

Всі публічні звернення до посадовця Кабінет посадової особи

Автор звернення: Маркович Наталія Іванівна
Дата: 24.01.2019 06:47


Доброго дня! Звертаюсь не лише від свого імені, а й від імені своїх батьків та дуже багатьох жителів Радивилова, вважаю такі повноваження допустимими, адже напередодні розмістила на цю тему пост у Фейсбуці у радивилівських групах, котрий отримав підтримку десятків!!! жителів міста.
Ще з 19.01 нашу сторону скувала ожеледиця, проте 90% пішохідних зон, тротуарів та узбіч міста не посипані ні реагентами, а ні піском. Неможливо пересуватись! Також не посипані ні автостанція ні зона під‘їзду до залізничного вокзалу.
ПОСИПТЕ ВСІ ВУЛИЦІ ХОЧА Б ВУЗЬКОЮ ЗМУГОЮ ПІСКУ!!!
Аби була можливість безпечного пересування пішоходів.
І ще запитання, яка сума закладена до бюджету громади на 2019 рік на реагенти, сіль та пісок?

Офіційний коментар:

Доброго дня, Наталіє Іванівно! 

Дякуємо Вам за Вашу небайдужість до життя міста. Ваша думка для нас важлива і ми обов"язково візьмемо її до уваги. Запевняємо Вас, що міська рада завжди реагувала на потреби мешканців громади.  Повідомляємо Вам, що в першу чергу очищалися від снігу та оброблялися антиожеледними засобами найбільш значимі "соціальні" маршрути міста. А це, дороги та тротуари до шкіл, дитсадків, лікарні тощо. У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що протягом грудня 2018  та січня 2019 років міською радою висипано піщано-сольової суміші на тротуари міста  обємом 93.8 м.куб. на суму 40 471 грн. У період зимових опадів працівниками з благоустрою міської ради регулярно посипається центр міста, а периферійні пішохідні зони - по мірі необхідності.

Щодо прибирання та очистки снігу на підїзних шляхах до авто та залізничного вокзалів:

згідно з Правилами благоустрою території Радивилівської ОТГ, затверджених рішенням міської ради від 11.07.2017 № 303, межі благоустрою прилеглих териорій встановлюються  по периметру, відведеної, закріпленої або орендованої ділянкив ширину – до середини вулиць, площ, ливневих каналів, а при односторонній забудові– на всю ширину проїзної частини, ливневого каналу. За відсутності з будь-якого боку підприємства, організації, установи, споруди інших об’єктів господарювання, межі прилеглої території встановлюються на відстані 50 м від огорожі підприємства, організації або установи.  

А це означає, що заходи, спрямовані на благоустрій в належному стані територій, що належать на праві власності підприємствам, установам та організаціям, фінансуються за рахунок цих установ, підприємств та організацій.  Керівники підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, фізичних особи – підприємці, мешканці Радивилівської ОТГ  повинні своєчасно і якісно усувати недоліки в утриманні території ... та забезпечувати належне утримання територій в осінньо-зимовий період з метою запобігання травматизму людей у холодний період року, власники будинків і споруд, орендарі (юридичні і фізичні особи) повинні забезпечити своєчасний відкол бурульок з дахів, балконів та інших виступаючих частин будинків, очищення дахів від снігу (при висоті сніжного покриву більше 10 см), очищення від льоду й снігу прилеглої території, ґанків і сходинок входу в будинки і споруди, посипання піском тротуарів та пішохідних доріжок, а також не допускати викидання снігу на проїжджу частину дороги.

Отже, не  тільки комунальні служби міста, а й представники бізнесу, керівники підприємств, установ та оргнанізацій повинні дбати про безпеку своїх відвідувачів та відповідним чином утримувати прилеглі території. Тим-більше, ця реакція повинна бути вчасною в період загострення зимових циклонів: лише акумулюючи ресурси і  зусилля, зможемо підтримувати в місті  належну безпеку руху. 

Рішенням Радивилівської міської ради від 24.01.2019 № 669 заплановано 250 тис. грн. на зимове утримання шляхів, тротуарів (очищення від снігу та обробка протиожеледними сумішами). З  розгорнутим текстом рішення Ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради в рубриці Офіційні документи/Рішення міської ради/VIII скликання/54 сесія за посиланням: https://gromada.org.ua/gromada/radyvylivska/docs/ після 31.01.2019.

Наші контакти

Технічна підтримка

+38 (067) 233-08-72
+38 (099) 497-86-91
+38 (043) 256-28-02

Розробка сайту

+38 (097) 193-50-94
+38 (066) 203-49-70
+38 (043) 255-43-69

Поставити запитання

Замовлення сайту громади

або


Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі

Забулись пароль? Скористайтесь системою відновлення пароля

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали всі авторизаційні дані? Авторизуйтесь

Авторизація посадової особи