Мирончук Віктор Павлович: звернення #73

Голова Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади

Всі публічні звернення до посадовця Кабінет посадової особи

Автор звернення: Дорож Анатолій Анатолійович
Дата: 14.02.2018 23:03


Вікторе Павловичу! Звертаюся до Вас з метою вирішення питання, яке турбує усіх учасників бойових дій нашої громади. Мова про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва, садівництва та городництва учасникам бойових дій на підставі Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та ст. 118 Земельного кодексу України. Станом на кінець минулого року, в межах населених пунктів громади земельні ділянки для надання УБД були відсутні На сьогодні рішенням уряду тепер ці землі, що знаходяться за межами населених пунктів ( а це - більше 1 тис га), будуть передані територіальним громадам. Здавалося б питання виділення землі нашим захисникам нарешті почне вирішуватися позитивно. Однак після Вашого інтерв'ю на ТБ стало зрозуміло, що ці землі вже заплановано віддавати інвесторам. Тому звертаюся до Вас і прошу дати офіційну відповідь на такі запитання:rn1. Коли почнеться процес передачі земель за межами населених пунктів у власність Скала-Подільської селищної ради - ОТГ.rn2. Скільки заяв, поданих учасниками бойових дій на отримання земельних ділянок, залишено без розгляду на сесії ОТГ. rn3. Чи буде передбачено надання у власність учасникам бойових дій земельних для будівництва і обслуговування жилого будинку, індивідуального дачного будівництва та садівництва. rnЯкщо врахувати, що в громаді більше ста учасників бойових дій, мова йде про майже 40 гектарів с/г землі.rn Дякую.

Офіційний коментар:

Шановний Анатолію Анатолійовичу!

Дійсно, в своєму інтерв’ю я висловив ідею комплексного підходу щодо використання земель за межами населених пунктів громади, тобто можливості залучення інвесторів та розміщення виробництва. Згідно підписаного меморандуму між Тернопільською ОДА та Скала-Подільською ОТГ планується до передачі близько 1071 га земель. Передача має відбутися згідно графіка в червні 2018 року. На даний час в селищній раді відсутня повна інформація щодо :

1. Земель, наданих в оренду;

2. Земель під фермерськими господарствами;

3. Земель для особистого селянського господарства;

4. Земель під господарськими дворами;

5. Земель під пасовищами, сінокосами, ріллею;

6. Кількості проінвентаризованої та непроінвентаризованої землі.

Після отримання документів на право розпоряджатися цими землями, на мою думку, потрібно розробити та затвердити план використання, де би було враховано межі населених пунктів, можливість розміщення комунальної інфраструктури, ділянки для інвестицій, зони відпочинку та ін. Крім цього, органом місцевого самоврядування має бути забезпечено виконання Законів України щодо учасників бойових дій та інших категорій громадян. Тобто комплексний підхід має врахувати інтереси громади взагалі та інтереси окремих категорій зокрема. Це не означає, що всі землі буде передано інвесторам, так і не означає, що землі мають бути роздані для ОСГ. Громада повинна вирішити як краще розпорядитися стратегічним ресурсом - землею. При нагоді запрошую Вас (а також усіх інших небайдужих жителів громади) взяти участь в обговоренні питань використання земель (дата буде повідомлена пізніше після завершення передачі у повноваження ОТГ).

 Стосовно відповідей на ваші запитання - повідомляю наступне:

  1. Заяв, які були подані до селищної ради учасниками АТО та не розглянуті на сесії   немає.
  2. Заяв, які були подані до селищної ради учасниками АТО, щодо надання їм земельних ділянок всі згідно рішень сесії задоволені, а саме:

- Надання земельних ділянок для ведення ОСГ 70, а саме:

  • Скала-Подільська 26/31,20 га
  • Іванків 16/30,186 га
  • Нивра 9/17,22 га
  • Лосяч 10/15,12 га
  • Гуштин 1/0,90 га

- Надання земельних ділянок для дачного будівництва  та садівництва с.Трійця, рішення сесії від 29.03.2017 № 690/17-2017 загальна площа 3,6955, кадастровий № 6210883000:01:001:0879

  • подано заяв 9, всі задоволені
  • виділено 9 ділянок по 0,08 га, загальною площею 0,72 га.

Віктор Мирончук

Наші контакти

Технічна підтримка

+38 (067) 233-08-72
+38 (099) 497-86-91
+38 (043) 256-28-02

Розробка сайту

+38 (097) 193-50-94
+38 (066) 203-49-70
+38 (043) 255-43-69

Поставити запитання

Замовлення сайту громади

або


Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі

Забулись пароль? Скористайтесь системою відновлення пароля

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали всі авторизаційні дані? Авторизуйтесь

Авторизація посадової особи