Gromada.org.ua - веб-сайти об'єднаних громад України

Підтримка

На цій сторінці ми зібрали часті запитання по роботі з окремими сайтами територіальних громад

Задати питання
Переглянути відеоуроки

Василь
28.03.2018

Як зробити посилання в офіційному документі на документ який скасовує його дію. Це в вкладці "Офіційні документи". Дякую за відповідь.

Доброго дня. До документу в системі документообігу можна прикріпляти декілька файлів (основний документ, додатки, списки поіменних голосувань тощо). У Вашому випадку в один з додатків можна прикріпити документ, що скасовує дію основного.

В майбутніх оновленнях до форми редагування документу ми додамо поле з текстовим редактором, де Ви зможете вписати той текст, який будете вважати за потрібне, в тому числі і посилання.

Сергій А.С
23.11.2017

підкажіть як зробити автоматичну привязку новин з фейсбуку на сайт громади https://www.facebook.com/profile.php?id=100016996006110

Доброго дня. Імпорт новин із фейсбуку на сайт функціонал даного проекту не передбачає. Експорт новин з сайту на фейсбук передбачено через кнопку "Поділитись".

Але фейсбук надає можливість додавання новини на сайт шляхом вставки спеціального коду віджету. Ознайомитись із документацією та переглянути приклади віджету можна за посиланням https://developers.facebook.com/docs/plugins/embedded-posts.

Ми не рекомендуємо вставляти новини на сайт таким чином! Така новина не буде індексуватись пошуковою системою, Ви не зможете її відобразити на головній сторінці в блоці "Останні новини", програми, які зчитують RSS-стрічку Вашого сайту не зможуть побачити текст такої новини.

Лопушненська сільська рада
22.11.2017

Як змінити адресу сайту на gov.ua?

Для того, щоб перевести сайт на адресу з доменною зоною .gov.ua, необхідно зареєструвати необхідний домен. Реєструвати домени в зоні .gov.ua мають право тільки державні установи.

Якщо Ви є нашими клієнтами, ми допоможемо створити відповідну заяву на реєстрацію домену.
Або ж Ви можете сформувати заяву самостійно на сторінці https://vlada.online/reyestratsiya-domenu-govua/

Далі Вам залишиться:

1. Роздрукувати заяву
  2. Перевірити правильність роздрукованих даних
  3. Поставити вихідний номер та дату
  4. Поставити підпис керівника та мокру печатку
  5. Надіслати заяву Укрпоштою адміністратору домена .gov.ua за адресою:
04053, м. Київ, а/с 23, ТОВ «Хостмайстер»

Після реєстріції домену у зоні .gov.ua решту роботи ми зробимо за вас.

Реєстрація домену в зоні .gov.ua є безкоштовною!!!

Користувач системи електронних петицій
11.10.2017

Подав петицію, а вона не з'являється на сайті. Впродовж 5ти днів я відправив 3 рази петицію, а вона так і не з'являється на сайті.

Доброго дня. По даному питанню звертайтесь до керівництва вашої громади, вони модерують свій сайт самостійно.

Впевнений користувач
04.09.2017

Де можна ознайомитись з вартістю Ваших послуг, а саме цікавить вартість розроблення сайту для громади.

Ознайомитись з пропозицією для громад, якщо перейдети за посиланям "Пропозиція для територіальних громад", якщо у вас виникли ще якісь питання нижче контакти менеджера, яка працює з громадами:

Моб.: 0971935094, 0662034970 (Алла)

Технічна підтримка

+38 (067) 233-08-72