Gromada.org.ua - веб-сайти об'єднаних громад України

Підтримка

На цій сторінці ми зібрали часті запитання по роботі з окремими сайтами територіальних громад

Задати питання
Переглянути відеоуроки

Андрій С
12.01.2017

У мене таке питання я змінив шапку сайту і хотілося б повернути її але в мене немає картинки оригіналу котрий був у шапці це Білокуракинська громада

Доброго дня. Ви завжди зможете повернути фон, що був по-замовчуванню, скориставшись кнопкою "Видалити" в меню налаштувань "Герб і фон"

Лариса
12.11.2016

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як добавити банери на сайт громади? Наприклад "Верховна рада", "Президент України", "Урядовий портал" і т.д. Дякую!

Доброго дня! Записали для Вас відеоролик:

Ренчкаль А. А.
09.08.2016

Помилка в розділі "Контакти". Потрібно відредагувати, але редагування блоковане. Можливо лише додати інформацію, але видалити невірну — неможливо

Доброго дня.

Сторінка контакти є службовою сторінкою. Її редагування обмежене. В розділі "Константи" меню адміністратора є можливість редагування контактних даних, графіку роботи та персони Голови громадиСклад громади змінювати можуть тільки працівники нашої служби підтримки.

Напишіть, будь-ласка, які дані в контактах необхідно змінити і ми їх змінимо.

Головач П.В.
03.08.2016

Доброго дня, де можна взнати вашу електронну адресу?

Доброго дня.

Наша електронна адреса: support@gromada.org.ua

Андрей
23.05.2016

Я подав 2 петиції-але вони є тільки в моєму "Особистому кабінеті".На сайті немає-чому? Дні відраховує, але ж ніхто не підпише, бо на сайті не показує

Доброго дня, пане Андрію!

На сайтах територіальних громад працює попередня модерація змісту поданих петицій. Модератором виступає громадаМи бачимо, що петиції подані вами на даний момент не були активовані. Радимо звернутись до керівництва Вашої громади з цього приводу.

Після активації петиції на сайті територіальної громади лічильник почне відлік часу спочатку

Технічна підтримка

+38 (067) 233-08-72
+38 (099) 497-86-91